שילוט סכנת החלקה

שילוט סכנת החלקה – החלקה עשויה להיות אירוע לגמרי לא נעים וגם מזיק עד מאוד. היו מקרים רבים שבהם אנשים החליקו וכתוצאה מכך נפגעו פגיעה משמעותית בראשם או בגבם. אכן, אין להקל ראש בעניין זה וחשוב מאוד לוודא כי אנחנו צועדים באזורים בטוחים לצעידה.

יש לשים לב לכך שרצפה חלקה מהווה מכשול משמעותי העלול לגרום להחלקות רבות. מסיבה זו חשוב מאוד לבחון את הרצפה ואת המדרגות ולוודא כי לא מדובר באזור מחליק שעלול לגרום לאדם שצועד בתום לב למצוא את עצמו שרוע על הרצפה בחוסר אונים.

שילוט סכנת החלקה על מבנים ציבוריים ומסחריים

הדבר נכון בכל מקום ובמיוחד במבנים ציבוריים. תארו לעצמכם שאתם נכנסים לתוך קניון או לתוך בניין משרדים והרצפה רטובה, כמובן שהרטיבות הזו משפיעה על היציבות של העוברים-ושבים במקום והדבר עלול להסתיים באסון. כדי למנוע מקרים כאלו חשוב כי יהיו במקום שלטים המתריעים על סכנת ההחלקה.

יש שלטים מסוגים שונים כאשר חלקם מוצבים בקביעות באזורים המועדים להחלקה, ואילו במקומות אחרים יציבו שילוט סכנת החלקה רק כאשר המקום רטוב. מדובר בשלטי פלסטיק בצבע בולט שמציבים אותם כאשר הרצפה רטובה, וכל העוברים באזור רואים את האזהרה וצועדים בזהירות רבה בשטח, ואילו כאשר השטח יבש מסירים את השלטים הללו.

מרחב מוגן ואבזור

כולנו מקווים כי עתות חירום לא יתרחשו, אך עם זאת אנחנו חייבים לדאוג לכך שנהיה ערוכים כראוי – על כל צרה שלא תבוא. גם בתוך בניינים ציבוריים או בתוך מוסדות, חובה להכין את המרחב המוגן ולוודא כי הוא מוכן למקרי חירום. לשם כך יש להצטייד במוצרים למרחב מוגן. מדובר במוצרים שנועדו להכשיר את הממ"ד ולוודא את האטימה שלו. כמו כן נועדו המוצרים לשלט את האזור ולהועיל בהגעה מהירה אליו ובהתנהלות נכונה בתוכו.

שלטים לחניונים

אתם נכנסים לחניון כדי לחנות את הרכב. אם אתם מכירים את החניון מימים ימימה – מה טוב. אבל אם המקום חדש לכם אתם בהחלט מחפשים מיד את השלטים שיכוונו אתכם בדרך. אכן, שילוט חניונים מאפשר תנועה ושימוש בטיחותיים ומתחשבים, ומאפשרים לכל נהג למצוא את מקומו בהתאם לתנאים בשטח. השלטים פולטים אור בחושך וכך הם מאפשרים שימוש בטוח בחניון גם בלילה, ומונעים פעולות לא נכונות. כמו כן יתריעו השלטים על מקומות אסורים לחניה.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן