קטלוג השילוט שלנו

מדבקות

שילוט קורונה

שילוט בתי מלון וקאנטרי

שילוט לבתים ואיזורים מסחריים

שילוט חדרי כושר

שילוט תחבורה ומחסן

שילוט מוסדות ובתי ספר

אנו מספקים שילוט לעסקים לכל מטרה : הכוונה, מכירה ושיווק .

ברוכים הבאים לחברת פילו – חברה לייצור שילוט לעסקים. כאן ניתן להזמין שלטים למשרד ולעסק לכל מטרה עסקית באשר היא: שילוט הכוונה לעסקים, שילוט לחניונים, שלטים לעסקים עם תאורה, שילוט כיבוי אש ועוד. אנו ממליצים לתכנן היטב את מערך השילוט שלכם, לדעת אלו מידות תצטרכו בדיוק עבור כל שלט, ואם קיבלתם אישורי תלייה במתחם חיצוני, יש להשיג מראש את המידות שלו. אם אין לכם ניסיון בתחום מומלץ לעבוד עם יועץ אסטרטגי בעל ניסיון בשלטים. הוא יוכל להתוות לכם תכנית אסטרטגית כיצד אותם שלטים יסייעו בשיווק העסקי שלכם ובהשגת מטרותיכם כבית עסק באופן כללי.

שלטי הכוונה לתוך העסק

שלטים אלו נדרשים כאשר אתם כעסק ממוקמים בכתובת לא מסודרת, למשל ברחוב ומספר בית שיש עוד ביתנים חוץ משלכם (קורה כשהעסק הוא מבנה להשכרה), או כאשר אינכם נמאים בשטח עירוני, למשל בשדה מחוץ לעיר. אז, אנשים צריכים לדעת שאתם קיימים ושניתן למצוא אתכם אם הם הגיעו לקרבת מקום. אנו מספקים שלטים עם חצים, ועם הלוגו של העסק מוטבע לידם בדיוק למטרה זו.

שלטי מכירה

שלטים המשמשים כיום למכירה הם ברובם שלטי LED נעים עם פונטים זזים. שילוט מסוג כזה מוצב בעיקר בחלונות ראווה של חנויות, אבל לא רק בהן. מטרת השלטים הללו אינה רק למכור אלא גם לעדכן את המבקרים במתחם המכירות שהגיעו מוצרים חדשים, או שניתן לצרוך שירות ייחודי בחנות (למשל לתקן איזשהו משהו או לצרוך שירות באופן כללי). שלטי מכירה ניתן גם לייצר להצבה במסכי LED בצמתים מרכזיות. כמובן שעדיין משתמשים בשלטי מכירה לא דיגיטליים ולא מוארים להצבה במקומות מרכזיים.

שלטי שיווק

כל השלטים שמזכירים לציבור שאתם קיימים ואתם מעניינים. אם השגתם אישור לתלות שלט ענק על קיר הקניון או הקומה האחרונה בבניין, זוהו פעולת שיווק פר אקסלנס. אלו שלטים ענקיים, ברובם מוארים כך שתצליחו לשווק גם בלילה, והם נועדו לנהגים והולכי רגל במרחק ראייה, אשר יוכלו להתעדכן על המותג שלכם ולגרות לעצמם את הסקרנות בעקבות כך. ניתן גם להכין שלטי שיווק למוצר מסוים, כפי שקורה בשלטי המכירה.

שילוט לעסקים במשלוח מהיר ויעיל

אנו עומדים בכל היעדים שלנו, ומספקים שילוט לעסקים לכל עוסק בלי עיכובים. שלטים לעסקים היא מלאכה שאנו מיישמים כבר לא מעט זמן, ובהצלחה מרובה לכל בית עסק. אנו משרתים חברות, תאגידים, עסקים קטנים ובינוניים ועוסקים פרטיים – כאחד.